Zažít Americkou jinak 2024

Americká + Záhřebská ulice, Praha 2

Vážení sousedé a přátelé,
napište si do diářů - v sobotu 14.9.2024 se na vás budeme těšit na každoroční pouliční slavnosti v Americké a Záhřebské. A máte se opět na co těšit!

Užijte si den plný koncertů, divadel, workshopů, tance, výborného jídla a osvěžujících koktejlů z celého světa. Přijďte se svými přáteli, rodinou a sousedy a poznejte město z jiné perspektivy. Těšíme se na Vás! ♥

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Akce se koná díky organizaci Auto*Mat a pod záštitou starosty MČ Praha 2 Jana Korsesky a radního Bc. Tomáše Halvy. Děkujeme!

www.instagram.com/zazit_americkou_jinak/
www.zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-2/americka 

Kde nás najdete

Americká + Záhřebská ulice, Praha 2

Kdy můžete přijít

SO 10.30 - 21.30

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ulice Americká navazuje přímo na Náměstí Míru. Nemáte tak kde zabloudit. A navíc určitě uslyšíte hudbu, která Vás správně navede.

Městskou hromadnou dopravou

Všechny cesty v Praze vedou na Náměstí Míru :) Stačí tedy dorazit do Vinohrad na tuto zastávku a odtud už stačí jít za hudbou.

Na koho se můžete těšit

14.09.24

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři