MINT Market České Budějovice no. 7

Žižkárna, Žižkova třída 28

MINT Market se na jaře vrátí do úžasného areálu Žižkárny, kde v neděli 22. května představí na padesát pečlivě vybraných tvůrců z celé republiky a Slovenska. MINT v Českých Budějovicích představí značky s kvalitní módou pro děti i dospělé, originálními šperky, designovými produkty, kabelkami, svíčkami, bio kosmetikou, papírenským zbožím a s mnohým dalším. 

V kavárně si pak můžete dopřát lahodnou kávu se zákuskem. 

Vstup na MINT Market je jako vždy zdarma a bez bariér. Tak se stavte. Vždyť na MINTu je krásně! ♥

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

Kde své oblíbené tvůrce najdete? Mrkněte na mapku:

A co je MINT? MINT je parta lidí, která má s organizací trhů s českými designéry zkušenosti už přes dvanáct let. Pětkrát jsme byli s MINT Marketem součástí akce Město lidem, lidé městu a jednou už se MINT konal samostatně na Žižkárně, kde se na vás budeme těšit i tentokrát!

Kde nás najdete

Žižkárna, Žižkova třída 28

Kdy můžete přijít

NE 9.00 - 16.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Žižkárna se nachází hned vedle OC Mercury, na adrese Žižkova třída 28.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři