MINT Market Hradec Králové no. 6

Smetanovo nábřeží, před Náplavkou

V sobotu 21. května se na Smetanově nábřeží před Náplavkou opět rozprostře MINT Market, který přiveze na padesát stánků s autorskou módou, šperky a designem! Na nábřeží tak najdete přehlídku toho nejlepšího z české designérské scény.

Vstup na akci je zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Těšíme se na vás a slibujeme opět kvalitní přehlídku českého designu zastoupenou více než padesáti designéry a tvůrci. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně!

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Kde nás najdete

Smetanovo nábřeží, před Náplavkou

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři