MINT: Plzeň Fashion Market

ulice Bedřicha Smetany, Plzeň

Designové kousky a alternativní móda, kterou nepotkáte na každém rohu. MINT: Plzeň Fashion Market se už po šesté vrací do Plzně, aby se v termínu 16 - 17. srpna stal součástí pouličního festivalu plného hudby a tance Živá ulice.

MINT tentokrát objeví novou lokaci - pěší zónu v ulici Bedřicha Smetany, která propojí hlavní stage na Náměstí Republiky a Anděl stage!

PŘIHLÁŠKY PRO PRODEJCE jsou otevřeny do 20. července. Smluvní podmínky najdete pod tímto odkazem. Přihlašujte se ve svém profilu (tlačítko vpravo nahoře).

 

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Kde nás najdete

ulice Bedřicha Smetany, Plzeň

Kdy můžete přijít

ČT 12.00-21.00

PÁ 10.00-20.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Lokace MINTu je i tentokrát úžasná. Najdete nás v ulici Bedřicha Smetany - na propojující pěší zóně mezi hlavní stage na Náměstí Republiky a Anděl stage.

Městskou hromadnou dopravou

Tramvajová i autobusová zastávka Náměstí Republiky to jistí ;)

Autem

Autem do centra nejezděte. Zaparkujte auto na některém z nabízených parkovišť Plzně (pro lepší orientaci mrkněte na mapku) a proděte se krásným centrem města.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.