MINT Market Plzeň no. 18

Smetanovy sady

Designové kousky a originální móda, kterou nepotkáte na každém rohu. MINT Market se vrací do Plzně, aby se v úterý a ve středu 6. a 7. srpna stal v ulici B. Smetany a Smetanových sadech součástí pop-up kulturní akce Inspiral Garden.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. Vaše čtyřnohé miláčky na akci rádi přivítáme.

Složení prodejců se na každou akci mění, ale zároveň zde najdete i několik oblíbených stálic. Aktuální seznam značek najdete níže, jakmile uzavřeme přihlášky. Tak objevte s MINT Marketem krásný český design.

V rámci MINT Marketu najdete i dětský koutek zajištěný plzeňským projektem Střídáme hračky. Vaše ratolesti se tak můžou těšit na velké hračky jako jsou Piklerové trojúhelníky s prknem, houpačky, Stapelstein balanční kameny a různé pohybové hračky.

V Inspiral Garden se můžete těšit kromě MINTu na koncerty, DJ sety nebo třeba food festival národnostních menšin Babylon. Na akci vystoupí JESZCZE (PL), DUŠAN VLK a další jména přibudou již brzy!

Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně! ♥

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

Kdy můžete přijít

ÚT 10.00 - 18.00

ST 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Lokace MINTu je i tentokrát úžasná. Najdete nás v ulici B. Smetany a ve Smetanových sadech, jen pár kroků z náměstí Republiky.

Městskou hromadnou dopravou

Tramvajová i autobusová zastávka Náměstí Republiky to jistí ;)

Autem

Autem do centra nejezděte. Zaparkujte auto na některém z nabízených parkovišť Plzně a proděte se krásným centrem města.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři