MINT Market Praha no. 24

Pražská tržnice, hala 17 a okolí

Vracíme se na místo činu! MINT Market PRAHA se vrátí tam, odkud vzešel - do Pražské tržnice, konkrétně do haly 13 a 17 a do jejího blízkého okolí. Tak si zapište červeně do diáře 12. - 13. dubna a těšte se na více než 100 kreativců. MINT je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat ;)

 

Na dva dny naplníme běžně nepřístupné prostory krásnými produkty od lokálních designérů, příjemnou atmosférou a spoustou kreativních aktivit.

NeverEnough crew se kromě kvalitního výběru oblečení z vlastní produkce a od Dudes z Berlína, postará také o venkovní chill stage s DJs !

 

Na MINT Marketu vyhlašujeme KONEC IGELITEK V ČECHÁCH! Připojte se a přijďte si na MINT k infostánku pro tuhle super plátěnku!

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

MINT Market Praha se koná za podpory městské části Praha 7 a projektu Art District. Děkujeme. ♥

 

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme.

Celý areál je bezbariérový, pouze v hale 17 je pár schodů do 1. patra. Pod schodištěm ale bude prostor, kam můžete odložit kočárky.

  

A na koho se můžete těšit?

Chcete s námi spolupracovat a podílet se na doprovodném programu? Napište nám na e-mail lenka@mintmarket.cz.MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Organizujeme trhy napříč celou republikou. MINT najdete kromě Prahy i v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Olomouci, Litomyšli, Hradci Králové, Pardubicích, Třeboni, Třebíči, Benešově, Písku a v dalších městech. Pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kde nás najdete

Pražská tržnice, hala 17 a okolí

Kdy můžete přijít

PÁ 12.4. 11.00 - 18.00

SO 13.4. 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

V centru Prahy je vše kousek. Pokud dojdete k branám Pražské tržnice u Vltavy, jděte v areálu hned doprava a na konci doleva a už vidíte velkou ceduli s číslem 13 a hned za ní s číslem 17! Nebo to můžete vzít z druhé strany, z ulice Komunardů vejdete do areálu, po levé straně uvidíte Alzu a před sebou Mountfield. Pokračujte stále za nosem cca 200m a jste přímo na MINTu.

Přívozem

Tu romantiku prostě chcete zažít! Jeďte přívozem HolKa z Karlína do Holešovic. Na druhý břeh se z Karlína dostanete raz dva. Mrkněte na jízdní řád přívozu.

Městskou hromadnou dopravou

Přiblížit se můžete metrem na zastávku Vltavská a pak už jen jednu zastávku tramvají a vystoupit, jakmile uslyšíte hlásit „Pražská tržnice“. Další variantou je přijet k areálu „zezadu“, tedy na zastávku Tusarova. Potom se vydejte podle instrukcí pro cestu Pěšky z ulice Komunardů až k hale 13 a 17.

Taxi

Pokud se rádi necháváte vozit, stačí při nástupu nahlásit halu 13 nebo 17 v Pražské (příp. Holešovické) tržnici a taxi driver by si s tím měl už poradit a dovézt vás až přímo před vchod.

Autem

Auto nechte raději doma. A pokud přeci jen chcete dorazit autem, můžete zaparkovat v areálu Alzy prvního hodinu zdarma, ale ta vám určitě na nákupy stačit nebude ☺ Každá další hodina je za 40 Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.

Partneři