MINT Market Příbram no. 2

Rybník Novák (Nový rybník)

O MINTu je známo, že rád objevuje nová místa. Tentokrát se sice podruhé vrátí do Příbrami, ale svoji letní edici přesune k rybníku Novákovi (Novému rybníku)! Těšte se v sobotu 23. července na padesát tvůrců z celé republiky a Slovenska. Na jednom místě na MINT Marketu najdete oázu s příjemnou atmosférou a designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců. A můžete se rovnou i vykoupat :)) 

MINT market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte, na MINTu je krásně! A v létě u rybníku obzvlášť. V areálu je i spousta herních prvků pro děti, adventure golf, skatepark, vodní hřiště pro děti, skluzavky, Rákosníčkovo hřiště, vzduchové trampolíny, volnočasové hřiště s work out hřištěm, půjčovna sportovního vybavení, inline dráhu, SeZaM bistro, minizoo, ... Nudit se tu zkrátka nebudete :)

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér!

Pejsky a domácí mazlíčky nechte tentokrát doma. Děkujeme!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

Kde nás najdete

Rybník Novák (Nový rybník)

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Autem

Pokud na MINT pojedete autem, u areálu je možnost parkování na 1 hodinu za 20 Kč nebo za 50 Kč na celý den.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři