MINT Market Žďár nad Sázavou no. 1

Zámek Žďár nad Sázavou, Pivovarský dvůr

MINT Market objevuje nová města - tentokrát společně o víkendu 29. - 30. května poprvé zavítáme do Žďáru nad Sázavou, konkrétně pak do Pivovarského dvora na žďárském zámku. MINT Market se tu bude konat zároveň s akcí Kouzelné zahrady, kdy budou exkluzivně pro veřejnost zpřístupněny soukromé zahrady rodiny Kinských. Na pestrý výběr českého designu se můžete těšit v sobotu a v neděli 29. a 30. května

Užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu a udělejte si radost krásným produktem z dílny českého designéra, bio kosmetikou nebo originální kabelkou. Podporujte malé značky, potřebují Vaši podporu víc než kdy předtím. ♥

Udělejte si výlet na MINT Market a cestou k areálu bývalého kláštera, dnešního zámku, se stavte i na Zelené hoře, kterou najdete na seznamu kulturních památek UNESCO.

Na zámku pak můžete navštívit kromě akce Kouzelné zahrady například i Muzeum nové generace (pokud to aktuální nařízení umožní), které bylo označeno jako nejkreativnější muzeum ve střední Evropě.

Vstup je jako vždy zdarma! 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

Kde nás najdete

Zámek Žďár nad Sázavou, Pivovarský dvůr

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

NE 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři