MINT: Prague Fashion Market 20

Hybernská 4, Praha

MINT: Prague Fashion Market se bude nyní konat už po dvacáté a to si zaslouží nějaké obzvlášť vypečené místo. Rádi objevujeme nová místa a ještě radši vám je ukazujeme. Nyní spolu s vámi 8. - 10. prosince oživíme dům č. 4 v Hybernské ulici.

Kampus Hybernská naplnímekrásnými produkty od lokálních designérů, příjemnou vánoční atmosférou, vůní svařáku a spoustou kreativních aktivit.

>> PŘIHLÁŠKY PRO PRODEJCE jsou otevřené do 15.10.! <<

Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete ve smluvních podmínkách.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Vstup je zdarma a čtyřnozí miláčci jsou jako vždy vítáni.

Chcete s námi spolupracovat a podílet se na doprovodném programu? Napište nám na e-mail lenka@mintmarket.cz.

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Stojíme za akcemi jako Factory Fashion Market nebo Prague Fashion Market, ale pomáháme organizovat také Zažít město jinak či Rock for Churchill. Nyní pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kde nás najdete

Hybernská 4, Praha

Kdy můžete přijít

PÁ 8.12. 12.00 - 19.00

SO 9.12. 10.00 - 19.00

NE 10.12. 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Než abychom to tu zdlouhavě popisovali, tady máte mapku, jak se na MINT dostat po svých z Náměstí republiky. Jsou to přesně dvě minutky.

Městskou hromadnou dopravou

Přijeďte na MINT městskou hromadnou dopravou. Stačí dojet na stanici Náměstí republiky (výstup směrem k Paladiu) žluté linky B, a pak už jste za dvě minuty u nás. Na stanici tramvaje se stejným názvem se střídají tramvaje s čísly 6, 8, 15, 26 a občas sem zabloudí i autobus 207.

Autem

Auto nechte doma. A pokud se bez auta neobejdete, mrkněte třeba na parkování v Palladiu.

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Petra Kopuletá

PR, kontakt s médii
+420 605 960 503

Petra, nadšená PRistka, navíc s bohatými zkušenostmi z vlastního módního projektu, na kterém získala první ostruhy. MINT je pro ni zábava spojená s velkou odpovědností. Miluje kreativní prostředí a ráda podporuje české tvůrce.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.