MINT: Prague Fashion Market 23

OD Kotva, Náměstí Republiky 656/8

Vyřešte dárky s předstihem a pěkně v teple a před Vánoci už si užívejte doma rodinné pohody. MINT se totiž letos koná už 17. a 18. listopadu v obchodním domě Kotva a obsadí rovnou celá dvě patra s úžasným výhledem.

Přehlídka krásných produktů od českých návrhářů a designérů - ty nejlepší vánoční dárky na jednom místě. A vstup je jako vždy zdarma. 

 

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 14. října. <<

Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. Tvoříte a chcete se stát součástí MINTu? Registrujte se tady.

 

Nenechte si ujít možnost vybírat z nabídky více než 130 tvůrců.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Vstup na akci je zdarma, čtyřnohé miláčky ale tentokrát raději nechte doma.

 

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Pořádáme akce v několika českých městech, jako je Brno, Plzeň, České Budějovice, Třeboň nebo Hradec Králové. Pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné. Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kde nás najdete

OD Kotva, Náměstí Republiky 656/8

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 19.00
NE 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Než abychom to tu zdlouhavě popisovali, tady máte mapku, jak se na MINT dostat po svých z Náměstí republiky. Jsou to přesně dvě minutky.

 

Městskou hromadnou dopravou

Přijeďte na MINT městskou hromadnou dopravou. Stačí dojet na stanici Náměstí republiky (výstup směrem k Paladiu) žluté linky B, a pak už jste za dvě minuty u nás. Na stanici tramvaje se stejným názvem se střídají tramvaje s čísly 6, 8, 15, 26 a občas sem zabloudí i autobus 207.

Autem

Auto nechte doma. A pokud se bez auta neobejdete, mrkněte třeba na parkování přímo v OD Kotva.

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Katka Pletichová

fotografka, PR managerka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.

Partneři