MINT Market Praha no. 41

Holešovická tržnice, hala 13

Pořiďte krásné dárky pod stromeček u českých tvůrců a designérů na MINT Marketu, který se bude konat před Vánoci v Praze pouze jednou a to v pátek a v sobotu 24. a 25. listopadu v hale 13 v Holešovické tržnici! Na MINT Marketu se můžete opět těšit na pestrou nabídku více než devadesáti tvůrců a designérů z celé republiky i ze zahraničí. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami, tak se stavte ochutnat :)

Na MINT Marketu se můžete těšit na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, svíčky, originální papírenské zboží, macramé, porcelán, hračky pro děti a mnoho dalšího. V hale 13, pěkně v suchu a pod střechou, tak budete moci podpořit malé české značky a kreativce.

U stánku Organizace pro pomoc uprchlíkům se budete moci zúčastnit workshopu Cesta uprchlíka, který je určen pro starší děti i pro dospělé. Posluchač se stane členem syrské/ukrajinské rodiny utíkající před válkou a pomocí vlastního rozhodování se díky sadě obálek a mapy musí dostat na bezpečné místo v Evropě.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celý areál je bezbariérový. 

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

(Černobílou mapu pro tisk si můžete stáhnout, vytisknout a označit si prodejce, které určitě nechcete vynechat.).

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již třináct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už ve více než třiadvaceti městech. Pod názvem MINT najdete především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kde nás najdete

Holešovická tržnice, hala 13

Kdy můžete přijít

PÁ 12.00 - 19.00

SO 9.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

V centru Prahy je vše kousek. Pokud dojdete k branám Holešovické tržnice u Vltavy, jděte v areálu hned doprava a na konci doleva a už vidíte velkou ceduli s číslem 13!

Přívozem

Přívoz HolKa byl už bohužel zrušen. Nahradil ho ale zbrusu nový most HolKa (Štvanická lávka), která vás dostane z Karlína na druhou stranu břehu, přímo k branám Holešovické tržnice, kde se bude konat MINT Market.

Městskou hromadnou dopravou

Přiblížit se můžete metrem na zastávku Vltavská a pak už jen jednu zastávku tramvají a vystoupit, jakmile uslyšíte hlásit „Holešovická tržnice“. Pokud dojdete k branám Holešovické tržnice u Vltavy, jděte v areálu hned doprava a na konci doleva a už vidíte velkou ceduli s číslem 13!

Taxi

Pokud se rádi necháváte vozit, stačí při nástupu nahlásit halu 13 v Holešovické tržnici a taxi driver by si s tím měl už poradit a dovézt vás až přímo před vchod.

Autem

Auto nechte raději doma. A pokud přeci jen chcete dorazit autem, můžete zaparkovat v areálu Holešovické tržnice první hodinu zdarma, ale ta vám určitě na nákupy stačit nebude ☺ Každá další hodina je za 50 Kč.

Koho jste mohli vidět

24.11.23

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři