Zažít Americkou Jinak 2019

Americká, Praha 2

Opět po roce vám přinášíme akci Zažít Americkou jinak, jejíž součástí bude kromě jiného již tradičně mexická slavnost “LA CALLE MEXICANA”. Těšit se můžete na hudební a taneční vystoupení a umělecké performance! Přijďte 14. září a užijte si den plný koncertů, divadla, workshopů, tance, výborného jídla a osvěžujících koktejlů, které zaplní celou Americkou ulici. Těšíme se na to, jak společně s vámi opět zažijeme Americkou jinak! ♥

Přichystané budou workshopy, divadelní představení i čtyři hudební pódia s pestrým programem.

V celé ulici najdete i několik stánků neziskových organizací, které můžete podpořit. Bude zde i celá řada stánků se skvělými drinky a delikatesami z místních barů a restaurací.

Sousedská slavnost Zažít Americkou jinak se koná pod záštitou starostky Prahy 2 Mgr. Jany Černochové a díky podpoře Prahy 2 a Auto*Matu. Děkujeme!

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 21.30

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ulice Americká navazuje přímo na Náměstí Míru. Nemáte tak kde zabloudit. A navíc určitě uslyšíte hudbu, která Vás správně navede.

Městskou hromadnou dopravou

Všechny cesty v Praze vedou na Náměstí Míru :) Stačí tedy dorazit do Vinohrad na tuto zastávku a odtud už stačí jít za hudbou.

Koho jste mohli vidět

14.09.19

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Partneři