Zažít Americkou jinak 2021

Americká ulice, Praha 2

Akce Zažít Americkou jinak slaví 10 let!

Vážení sousedé a přátelé,
jsme nadšení, že vás můžeme opět pozvat na každoroční pouliční slavnost v Americké, která se bude konat v sobotu 11. září. Loni jsme měli oslavit desetileté výročí, ale kvůli koroně jsme se rozhodli akci odložit na letošek. Doufáme a věříme, že letos bude situace příznivější a umožní nám znovu spolu s vámi zorganizovat tuto velkolepou slavnost!

Nemůžeme uvěřit, že je to už deset let, co jsme uspořádali první festival v Americké. Chtěli bychom poděkovat všem lidem a návštěvníkům, kteří umožnili konání této akce.

>> PŘIHLÁŠKY pro sousedy/prodejce/organizace jsou otevřené do 1. srpna. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

Užijte si den plný koncertů, divadel, workshopů, tance, výborného jídla a osvěžujících koktejlů z celého světa. Přijďte se svými přáteli, rodinou a sousedy a poznejte město z jiné perspektivy. Těšíme se na Vás! ♥

Brzy zveřejníme další informace. Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

Akce se koná pod záštitou starostky Mgr. Jany Černochové a díky podpoře MČ Praha 2 a organizaci Auto*Mat. Děkujeme!

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 21.30

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ulice Americká navazuje přímo na Náměstí Míru. Nemáte tak kde zabloudit. A navíc určitě uslyšíte hudbu, která Vás správně navede.

Městskou hromadnou dopravou

Všechny cesty v Praze vedou na Náměstí Míru :) Stačí tedy dorazit do Vinohrad na tuto zastávku a odtud už stačí jít za hudbou.

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Partneři