Zažít Americkou jinak 2021

Americká ulice, Praha 2

Akce Zažít Americkou jinak slaví 10 let!

Vážení sousedé a přátelé,
jsme nadšení, že vás můžeme opět pozvat na každoroční pouliční slavnost v Americké, která se bude konat v sobotu 11. září. Loni jsme měli oslavit desetileté výročí, ale kvůli koroně jsme se rozhodli akci odložit na letošek. Doufáme a věříme, že letos bude situace příznivější a umožní nám znovu spolu s vámi zorganizovat tuto velkolepou slavnost!

Nemůžeme uvěřit, že je to už deset let, co jsme uspořádali první festival v Americké. Chtěli bychom poděkovat všem lidem a návštěvníkům, kteří umožnili konání této akce.

Užijte si den plný koncertů, divadel, workshopů, tance, výborného jídla a osvěžujících koktejlů z celého světa. Přijďte se svými přáteli, rodinou a sousedy a poznejte město z jiné perspektivy. Těšíme se na Vás! ♥

U stánku značky OP&K se budete moci zúčastnit workshopu stop motion animace. Krátce si povíte o principu klasické ruční animace a natočíte váš film podle vlastního příběhu technikou, která vás bude zajímat.

Brzy zveřejníme další informace. Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

Akce se koná pod záštitou starostky Mgr. Jany Černochové a díky podpoře MČ Praha 2 a organizaci Auto*Mat. Děkujeme!

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 21.30

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ulice Americká navazuje přímo na Náměstí Míru. Nemáte tak kde zabloudit. A navíc určitě uslyšíte hudbu, která Vás správně navede.

Městskou hromadnou dopravou

Všechny cesty v Praze vedou na Náměstí Míru :) Stačí tedy dorazit do Vinohrad na tuto zastávku a odtud už stačí jít za hudbou.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Partneři