MINT: Weekend Market KVĚTEN ⚬ ČERVEN

Praha, Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13

A pokračujeme i v květnu a červnu! MINT: Weekend Market bude i nadále plnit halu 13 v Pražské tržnici v pestré rejdiště plné designu, módy, delikates, dobré kávy a hlavně skvělé atmosféry. Značky se každý týden obměňují, takže můžete stále objevovat nové tvůrce.

Součástí květnových MINT: Weekend Marketů budou exkluzivní prezentace krásných značek, které mají sídlo na Praze 7, tedy v tzv. Art Districtu 7. Děkujeme Praze 7 za podporu tohoto projektu. Více informací najdete na Facebookové stránce Design Boxu.

Vstup na akci je zdarma a bez bariér. Dvounozí i čyřnozí miláčci jsou také vítáni :) 

Pro aktuální informace sledujte oficiální květnovou Facebookovou událost.

Opět pro vás chystáme celou řadu zajímavých workshopů a doprovodného programu, na kterých si budete moci otestovat svoji zručnost a odnést si domů něco, co vznikne pod rukami přímo vám.

 

6.5. V kóji č. 31 si budou moci malí i velcí vyrobit krásné placky. Celým procesem vás provede zkušený lektor z projektu Plackování. Zároveň v kóji č. 3 a 4 zahájme prodejní výstavu uskupení Eat Rocks, která bude v hale sídlit až do konce května.

 

13.5. Dnes si vyrobíte s projektem SRNA krásnou vázu z lahve od šampaňského, které jste včera vypili ;)

 

20.5. GreenCat, organizace, která upozorňuje na ekologické problémy, má přichystaný workshop, při kterém si děti i dospělí vyrobí ruční rostoucí papír!

 

27.5. A pokud nestihnete dílnu s GreenCat 20.5., můžete přijít i tuto sobotu.


 

3.6. Vyzkoušejte si techniku suchého plstění s FibreArt. Vytvořte si lehoučké barevné náušnice, které můžete dotvořit výšivkou nebo korálky. Využijeme úžasné plstící vlastnosti ovčí vlny. K dispozici budou různé barvy rouna, korálky, bavlnky a všechny nezbytné pomůcky.

 


 

 10.6. Máte poslední možnost přijít obdivovat krásnou výstavu tisků a grafik studentů z UMPRUM!

 

17.6. Pavlína Janáková & Agapornis Luis vás na svém workshopu naučí, jak si vyrobit šperk z kůže.

 

 

INFO PRO PRODEJCE

Pokud se chcete trhů účastnit, registrujte se do systému (v pravo nahoře je tlačítko Pro prodejce) a poté vyplňte přihlášku přímo ve vašem profilu. Přihlášky jsou otevřené do 19. dubna. My Vám poté dáme vědět, zda jsme Vás na trh vybrali. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na e-mail lenka@mintmarket.cz.

 

 

Inspirovali jsme se trhy v Bangkoku a v londýnském Camden Town, takže od MINT: Weekend Marketu kromě stánků čekejte i tvůrčí atmosféru, všudypřítomnou hudbu a trochu toho punkového uvažování.

Chceme, aby Pražané i turisti měli alternativu k nakupování v obchodních centrech a aby byl český design dostupnější. Vybrali jsme si místo, které je samo o sobě zajímavé, a to Pražskou tržnici. Kromě toho, že sem Pražané chodí na jednu z nejlepších Pho Bo ve městě, se tu v posledních letech rozvíjí svébytná kulturní scéna (Jatka 78, večírky v hale 36), a to nás baví.

 

Kde nás najdete

Praha, Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13

Kdy můžete přijít

6.5. 9.00 - 18.00

13.5. 9.00 - 18.00

20.5. 9.00 - 18.00

27.5. 9.00 - 18.00

3.6. 9.00 - 18.00

10.6. 9.00 - 18.00

17.6. 9.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

V centru Prahy je vše kousek. Pokud dojdete k branám Pražské tržnice u Vltavy, jděte v areálu hned doprava a na konci doleva a už vidíte velkou ceduli s číslem 13! Nebo to můžete vzít z druhé strany, z ulice Komunardů vejdete do areálu, po levé straně uvidíte Alzu a před sebou Mountfield. Pokračujte stále za nosem cca 200m a po levé straně uvidíte naše šťastné číslo 13.

Přívozem

Tu romantiku prostě chcete zažít! Jeďte přívozem HolKa z Karlína do Holešovic. Na druhý břeh se z Karlína dostanete raz dva. Mrkněte na jízdní řád přívozu.

Městskou hromadnou dopravou

Přiblížit se můžete metrem na zastávku Vltavská a pak už jen jednu zastávku tramvají a vystoupit, jakmile uslyšíte hlásit „Pražská tržnice“. Další variantou je přijet k areálu „zezadu“, tedy na zastávku Tusarova. Potom se vydejte podle instrukcí pro cestu Pěšky z ulice Komunardů až k hale 13.

Taxi

Pokud se rádi necháváte vozit, stačí při nástupu nahlásit halu 13 v Pražské (příp. Holešovické) tržnici a taxi driver by si s tím měl už poradit a dovézt vás až přímo před boční vchod.

Autem

Auto nechte raději doma. A pokud přeci jen chcete dorazit autem, můžete zaparkovat v areálu Alzy prvního hodinu zdarma, ale ta vám určitě na nákupy stačit nebude ☺ Každá další hodina je za 40 Kč.

Koho jste mohli vidět

06.05.17

13.05.17

20.05.17

27.05.17

03.06.17

10.06.17

17.06.17

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Partneři