MINT Market České Budějovice no. 8

Sokolský ostrov

MINT Market v létě zakotví na novém místě - na Sokolském ostrově, kde se v pátek a sobotu 26. a 27. srpna stane součástí oblíbeného pouličního festivalu Město lidem, lidé městu. MINT představí na padesát pečlivě vybraných tvůrců z celé republiky a Slovenska, značky s kvalitní módou pro děti i dospělé, originálními šperky, designovými produkty, kabelkami, svíčkami, bio kosmetikou, papírenským zbožím a s mnohým dalším. 

Složení prodejců se na každou akci mění, ale zároveň zde najdete i několik oblíbených stálic. Aktuální seznam značek najdete níže. Tak objevte s MINTem krásný český design.

Vstup na MINT Market je jako vždy zdarma a bez bariér. Tak se stavte. Vždyť na MINTu je krásně! ♥

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

A co je MINT? MINT je parta lidí, která má s organizací trhů s českými designéry zkušenosti už přes dvanáct let. Do Českých Budějovic se MINT vrací pravidelně a nyní se tu bude konat už poosmé. Tak se budeme těšit na návštěvu!

Kdy můžete přijít

PÁ 14.00 - 20.00

SO 10.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři