MINT Market Praha no. 30

Pražská tržnice, u hlavní brány

Dárky na poslední chvíli? Přijďte v pátek a v sobotu 18. - 19. prosince na jediný předvánoční MINT Market Praha v Pražské tržnici a vyberte si z pestré nabídky ty nejkrásnější dárky od českých tvůrců.

Na čerstvém vzduchu a u hlavní brány budou tvůrci prezentovat s láskou šité kabelky, ručně vyráběné šperky, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Nakupte vánoční dárky na MINT Marketu a podpořte tak malé české značky a kreativce, potřebují to teď víc než kdy dřív. ♥

V pátek zahraje DJ Konix (FR) downtempo, deep, world music a cumbia. V sobotu ho pak za pultem vystřídá Lovemusic DJ Marthy a True Detective z Centrály.

Na trzích je sice zakázán prodej nápojů a občerstvení, ale na zahrádce kavárny Burza#4, která přímo sousedí s MINT Marketem, si budete moci kávu, nápoje a občerstvení zakoupit.

MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat ;)  

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celý areál je bezbariérový.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Organizujeme trhy napříč celou republikou. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kde nás najdete

Pražská tržnice, u hlavní brány

Kdy můžete přijít

PÁ 10.00 - 18.00

SO 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

V centru Prahy je vše kousek. Ze zastávky Pražská tržnice stačí dojít k hlavní bráně a MINT Market uvidíte přímo před vámi!

Městskou hromadnou dopravou

Přiblížit se můžete metrem na zastávku Vltavská a pak už jen jednu zastávku tramvají a vystoupit, jakmile uslyšíte hlásit „Pražská tržnice“. Pak už jen vstupte hlavní branou a MINT Market uvidíte přímo před Vámi.

Taxi

Pokud se rádi necháváte vozit, stačí při nástupu nahlásit hlavní bránu Pražské (příp. Holešovické) tržnice a taxi driver by si s tím měl už poradit a dovézt vás až přímo před vchod.

Autem

Auto nechte raději doma. A pokud přeci jen chcete dorazit autem, můžete zaparkovat v areálu Alzy prvního hodinu zdarma, ale ta vám určitě na nákupy stačit nebude ☺ Každá další hodina je za 40 Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.