MINT Market Praha no. 33

Pražská tržnice, u hlavní brány

Vánoční MINT Market v Praze o víkendu 18. a 19. prosince představí více než sedmdesát tvůrců a designérů u kterých budete moci vyřešit dárky pod stromeček na poslední chvíli, odměnit se po náročných vánočních přípravách a nebo si zkrátka jen užít pohodový adventní čas se svými blízkými!

Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na čerstvém vzduchu a u hlavní brány Pražské tržnice budete moci podpořit malé české značky a kreativce, kteří to potřebují teď víc než kdy dřív. ♥

Na předvánočním MINT Market Praha ZIMA chceme spolu s vámi rozdávat radost. Proto jsme se rozhodli pro spolupráci s Šatník - pro rodiny samoživitelů Nory Fridrichové, který sídlí přímo v Pražské tržnici.
Jak můžete pomoct? Oblečení, hračky, kosmetiku, zkrátka cokoliv, co chcete darovat, zabalíte do balíčku tak, aby vypadal, jako by ho právě přinesl Ježíšek a označíte, ať najde co nejvhodnější příjemce (např. "kluk, 3 roky" nebo "maminka/tatínek"). Váš balíček se tak dostane přímo k registrovaným samoživitelům a jejich dětem. Dárky můžete odevzdávat přímo organizátorům Šatníku u vánočního stromku na MINTu.
Pojďme společně udělat radost těm, kteří neměli takové štěstí.

U stánku značky Art&Deco by TSD se budete moci zúčastnit workshopu Zdobení svíček voskovými pláty a malování na svíčky. Zkušená lektorka vám vše vysvětlí a ukáže, takže to zvládne opravdu každý už od útlého věku (cca od 3 let). Workshop je zpoplatněn cenou za materiál na svíčku a účastník si ji odnese domů jako milý dárek pro své blízké.

MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat :)

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celý areál je bezbariérový.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

A kde své oblíbené tvůrce najdete? Mrkněte na mapku (jen upozorňujeme, že se může ještě lehce měnit):

Prosíme vás o dodržování vládních nařízení, aby mohla akce bezproblémově proběhnout. Děkujeme!

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už v patnácti městech. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Akce se koná za finanční podpory MČ Praha 7. Děkujeme!

Kde nás najdete

Pražská tržnice, u hlavní brány

Kdy můžete přijít

SO 9.00 - 17.00

NE 9.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

V centru Prahy je vše kousek. Ze zastávky Pražská tržnice stačí dojít k hlavní bráně a MINT Market uvidíte přímo před vámi!

Městskou hromadnou dopravou

Přiblížit se můžete metrem na zastávku Vltavská a pak už jen jednu zastávku tramvají a vystoupit, jakmile uslyšíte hlásit „Pražská tržnice“. Pak už jen vstupte hlavní branou a MINT Market uvidíte přímo před Vámi.

Taxi

Pokud se rádi necháváte vozit, stačí při nástupu nahlásit hlavní bránu Pražské (příp. Holešovické) tržnice a taxi driver by si s tím měl už poradit a dovézt vás až přímo před vchod.

Autem

Auto nechte raději doma. A pokud přeci jen chcete dorazit autem, můžete zaparkovat v areálu Alzy prvního hodinu zdarma, ale ta vám určitě na nákupy stačit nebude ☺ Každá další hodina je za 40 Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři