MINT Market Praha no. 37

Hala 13, Pražská tržnice

Poslední šance pořídit krásné dárky u českých tvůrců a designérů bude v pátek a v sobotu 16. a 17. prosince v hale 13 v Pražské tržnici! Na MINT Marketu se můžete opět těšit na pestrou nabídku více než devadesáti tvůrců a designérů z celé České republiky, Slovenska i Ukrajiny. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami, tak se stavte ochutnat :)

Na MINT Marketu se můžete těšit na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, svíčky, originální papírenské zboží, macramé, porcelán, hračky pro děti a mnoho dalšího. V hale 13, pěkně v suchu a pod střechou, tak budete moci podpořit malé české značky a kreativce. 

Jasně, můžete si prosincový MINT market užívat bez doprovodu dětí, ale proč byste to dělali?! Vezměte je s sebou, ať se vyřádí v dětském koutku, v němž jim Malý průvodce a jeho profesionální a milý tým pomůže s kreativním tvořením. A právě tam zjistíte, že na Praze 7 existuje skvělé a bezpečné místo, kam můžete svůj největší poklad bez starostí svěřit, protože o něj bude za všech okolností pečováno láskyplně a s respektujícím přístupem. Ať už v rámci skupinového hlídání nebo na výtvarném kurzu Barevné čtvrtky. 

A až si vaši nejmenší, nadšeni z nových zážitků, budou pyšně odnášet vlastnoručně vyrobené umělecké dílo, možná vás pár minut nechají, abyste se mohli alespoň chvíli věnovat tomu, co vás na MINT přitáhlo.

 

Ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům jsme zorganizovali sbírku dárků pro děti uprchlíků z různých zemí, které nyní žijí v Praze, Brně a Ostravě. Pokud chcete udělat dětem o Vánocích radost, přineste nezabalené dárky na prosincový MINT Market v Praze pod stromeček na stánek Organizace. Nedostatek dárků je především pro děti ve věku 12 - 18 let. Přispět můžete i finančně. Děkujeme, že pomáháte ♥

Aktivity organizace budete moci podpořit i nákupem mýdel, které vyráběly Ukrajinky a nebo si u stánku vyrobit vánoční ozdoby z papíru laděné do barev vlajek z různých států. Ty pak děti můžou dávat na vánoční stromeček nebo si je vzít domů.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celý areál je bezbariérový. 

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již dvanáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už v osmnácti městech. Pod názvem MINT najdete především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kde nás najdete

Hala 13, Pražská tržnice

Kdy můžete přijít

PÁ 12.00 - 19.00

SO 9.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

V centru Prahy je vše kousek. Pokud dojdete k branám Pražské tržnice u Vltavy, jděte v areálu hned doprava a na konci doleva a už vidíte velkou ceduli s číslem 13!

Přívozem

Přívoz HolKa vás z Karlína na druhou stranu břehu, přímo k branám Pražské tržnice, kde se bude konat MINT Market, převeze každých 30 minut. Stačit Vám bude Lítačka nebo obyčejný lístek na MHD. Můžete tak výlet na MINT spojit se skvělým zážitkem, který bude bavit nejen děti :)

Městskou hromadnou dopravou

Přiblížit se můžete metrem na zastávku Vltavská a pak už jen jednu zastávku tramvají a vystoupit, jakmile uslyšíte hlásit „Pražská tržnice“. Pokud dojdete k branám Pražské tržnice u Vltavy, jděte v areálu hned doprava a na konci doleva a už vidíte velkou ceduli s číslem 13!

Taxi

Pokud se rádi necháváte vozit, stačí při nástupu nahlásit halu 13 v Pražské (příp. Holešovické) tržnici a taxi driver by si s tím měl už poradit a dovézt vás až přímo před vchod.

Autem

Auto nechte raději doma. A pokud přeci jen chcete dorazit autem, můžete zaparkovat v areálu Pražské tržnice první hodinu zdarma, ale ta vám určitě na nákupy stačit nebude ☺ Každá další hodina je za 40 Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři