MINT Market Praha no. 32

Pražská tržnice, u hlavní brány

Přátelé, museli jsme se zorientovat v nově vyhlášených nařízeních pro trhy. Situace je taková, že je omezeno pouze provozování adventních a vánočních trhů, tedy trhů zřízených pro předvánoční období. MINT Market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami, který se koná po celý rok a po celé republice. V Pražské tržnici už dokonce více než 10 let.
Vládní opatření bereme vážně a proto budeme na akci dodržovat všechna aktuální nařízení jako jsou rozestupy mezi stánky, dezinfekce na každém stánku, respirátory či nanoroušky. A vás prosíme o totéž.
Děkujeme, že podporujete malé podnikatele a designéry, Vaši podporu potřebují víc než kdy dřív. ❤
Těšíme se v sobotu a neděli na MINT Market Praha LISTOPAD v Pražské tržnici!

27. a 28. listopadu své produkty představí více než stovka tvůrců a designérů na prvním předvánočním MINT Marketu Praha v Pražské tržnici! Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Načerpejte inspiraci, vyřešte vánoční dárky v klidu a s přestihem a užijte si pestrou přehlídku designu!

Na čerstvém vzduchu a u hlavní brány Pražské tržnice budete moci podpořit malé české značky a kreativce, kteří to potřebují teď víc než kdy dřív. ♥ 

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celý areál je bezbariérový. 

Rádi podporujeme i neziskové organizace. A letos se jich na MINT Marketu představí rekordní množství. Můžete vybrat, jakou svým nákupem podpoříte, jestli to bude Hvězdný bazar, Metráž, LemniART, Jedna Bedna, Keramika SANANIM nebo slovenský LOCALHAND.

K nákupům zahrají svůj speciální set v sobotu DJ Otis a v neděli DJ Marthy.

A až vám vyhládne, zastavte se třeba u stánku Guacamole always fresh, Rooster Sausage Gourmet, Churros Autenticos nebo v kavárně Seladon na cestě.

V areálu Pražské tržnice v hale 17 zároveň s MINT Marketem probíhá i interaktivní výstava Imaginárium Divadla bratří Formanů. Výstava je živou instalací, která přináší malým i velkým autentický zážitek. Návštěvníky všeho věku okouzluje hravým i tajuplným divadelním a výtvarným světem a láká na výpravu do světa tvůrčí fantazie. Tak spojte návštěvu MINT Marketu se zábavným programem pro děti.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat :)

Podle aktuálních nařízení vlády, která platí od pondělí 22.11. na trzích není potřeba kontrolovat bezinfekčnost (očkování, test, prodělání covidu) viz bod č. 5 o prodeji na tržištích, v tržnicích a v mobilních provozovnách (prodej ve stáncích, v pojízdných prodejnách a prodej z jiných mobilních zařízení).

Akce se koná za finanční podpory MČ Praha 7. Děkujeme!

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Organizujeme trhy napříč celou republikou. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kde nás najdete

Pražská tržnice, u hlavní brány

Kdy můžete přijít

SO 9.00 - 17.00

NE 9.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

V centru Prahy je vše kousek. Ze zastávky Pražská tržnice stačí dojít k hlavní bráně a MINT Market uvidíte přímo před vámi!

Městskou hromadnou dopravou

Přiblížit se můžete metrem na zastávku Vltavská a pak už jen jednu zastávku tramvají a vystoupit, jakmile uslyšíte hlásit „Pražská tržnice“. Pak už jen vstupte hlavní branou a MINT Market uvidíte přímo před Vámi.

Taxi

Pokud se rádi necháváte vozit, stačí při nástupu nahlásit hlavní bránu Pražské (příp. Holešovické) tržnice a taxi driver by si s tím měl už poradit a dovézt vás až přímo před vchod.

Autem

Auto nechte raději doma. A pokud přeci jen chcete dorazit autem, můžete zaparkovat v areálu Alzy prvního hodinu zdarma, ale ta vám určitě na nákupy stačit nebude ☺ Každá další hodina je za 40 Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři